Ostatní Zajímavosti

Čelíte finančním problémům? Pomůže vám zlikvidování auta s výplatou peněz na ruku

Do finančních potíží se dostaneme snadno. Blokace účtu nemile překvapí, a kdo si nedrží nějakou tu hotovost „pod polštářem“, řeší téměř neřešitelný problém. Řešením je odprodej starého vozidla.

Máte doma jen starší vůz určený spíše k likvidaci, či vhodný pouze na součástky, který se vám nepodařilo prodat ani přes autobazar? Nevadí. I za zlikvidování auta lze získat peníze. Musíte však vědět, u koho si tuto službu objednat.

Peníze i za autovrak

Likvidace – vozidla starého a nepoužívaného, nefunkčního, u kterého hrozí nadměrně drahá oprava, ale i autovraku, je první cestou, jak snížit náklady v domácnosti s napjatým rozpočtem. Už jen možnost přestat platit zákonnou pojistku nás zbaví nemalých nákladů. Pokud navíc automobil odprodáme a zlikvidujeme přes správnou společnost, proběhne proces prodeje rychle a s výplatou peněz na ruku. V tíživé finanční situaci asi každého zajímá, co to je rychle. Možné to je již do 24 hodin.

Služba Zahotove.cz funguje rychle a seriózně

Zástupce služby Zahotove.cz můžete kontaktovat klidně ihned. Během chvilky, prostřednictvím online formuláře, zjistíte částku, kterou můžete za své vozidlo dostat. V ceně je zohledněna značka a model vozidla, jeho stáří i stav. Firma totiž automobily vykupuje na součástky, a pak je ekologicky likviduje.

Už druhý den pak mohou zástupci firmy přijet a automobil si odvézt. Vám zůstávají v ruce hotově vyplacené peníze za vozidlo a potvrzení o ekologické likvidaci vozidla. Dále již za vůz nezodpovídáte, nikdo na vás nebude uplatňovat záruku, jak se běžně stává, když prodáváte vůz soukromým zájemcům svépomocí. Rovněž máte možnost ihned vůz odhlásit z evidence vozidel, a pak i ze zákonného pojištění. V domácnosti máte hned o jednu platbu méně a v ruce i peníze, které se ve finanční tísni hodí.

About the author

angelo