Novinky Ostatní Tipy & rady Zajímavosti

Kvalitní obecní drátový rozhlas je srdcem každé obce i města

Určitě tu větu znáte: „Pozor, pozor, hlášení místního rozhlasu!“ Buď jste ji zažili na vlastní kůži, nebo jste ji viděli ve straších filmech či seriálech. Obecní drátový rozhlas však není žádné retro. Naopak jde stále o nejefektivnější komunikaci města, městysu či obce.

Kvalitní obecní drátový rozhlas – nutná komunikace

Kvalitní drátový obecní rozhlas je nutností, protože jde o ozvučovací techniku, která se využívá v místech dané komunity a informace se tak dostanou ke všem lidem. I když dnes žijeme v době internetu, stále nebude mít tak velký dosah z hlediska informovanosti jako právě drátový rozhlas. Kvalitní drátové rozhlasy pro města a obce umožňují rychle dostat důležité informace mezi občany. Může se jednat o události typu schůzí, různých akcí, významnou roli vytváří obecní rozhlas i v případě poplachu. Dále se tato drátová zařízení používají i na školách, sportovních stadionech, autobusových a vlakových nádražích, v kulturních domech, obřadních síních, nemocnicích atd.

Kvalitní drátové rozhlasy pro obce a města – nabídka

Drátový rozhlas je nejlepší způsob ozvučení samosprávných celků, různých budov a větších prostor. Nevíte, kdo vám jej udělá na míru? Osvědčenou společností je firma EL-MIK. Ta se zabývá servisem a opravami městských a obecních rozhlasů, poskytuje i výrobu a montáž rozhlasové a ozvučovací techniky. Společnost EL-MIK funguje už od roku 1994 a má tak mnoho zkušeností. Vypracuje vám na míru projekt drátového obecního rozhlasu, stejně tak vytvoří ozvučení již zmíněných stadionů, škol, nemocnic a dalších míst. Firma rovněž poskytuje komplexní dodávky a montáže dorozumívacích zařízení, telefonních ústředen či kamerových systémů. Dále je vám k dispozici nabídka velkoobchodu a maloobchodu s ozvučovací technikou, jako jsou reproduktory, zesilovače nebo rozhlasové ústředny. To vše za rozumné ceny.

About the author

angelo