Novinky Tipy & rady Zajímavosti

Dejte nezdravému kouření vale. Pomohou vám elektronické cigarety

Ten slastný dým si spojujeme s relaxem, přestávkou v práci, probuzením, tvoří nezbytný doplněk kafíčka. Ovšem kouření není moc zdravé. Pokud chcete přestat kouřit klasické cigarety, máme řešení.

Jednorázová cigareta vám pomůže v odvykání

Jednorázová cigareta v elektronické podobě je zdravější variací té tabákové. Než se podíváme na její benefity, vysvětlíme si, proč právě e-cigareta může být úspěšnější v odvykání než různé přípravky, náplasti apod. Kuřáci si totiž vytvoří návyk. Rutinu, bez níž není den kompletní. I když nám není dobře, pár minut na cigárko si najdeme. Nejde pouze o popotahování kouře samotného. Jedná se i o pocit mít něco v ústech, to je podle průzkumů velmi silný návyk. Jde také o potřebu držet cigaretu v ruce. A s touto činností si spojujeme relax, třeba když o pauze v práci kouříme. Spousta lidí tvrdí, že ráno nevykonají potřebu, pokud si nedají cigaretku. Takže takové požitky nám například nikotinové náplasti neposkytnou, tudíž odvykání nebývá úspěšné. Elektronická cigareta ale věrně napodobuje tu klasickou, obsahuje však až o 99 % méně škodlivin.

Jednorázové cigarety elektronické – jak fungují?

Jednorázová elektronická cigareta navíc nabízí velké množství chutí. Můžete si popotahovat borůvky, jahody, mango, meloun nebo mixy různých příchutí. Jednorázové cigarety elektronické jsou také tolerované v restauracích, kancelářích, autobusech, obchodech atd. Mezi další benefity se řadí i skutečnost, že se nevytváří toxické látky, které vznikají hořením. Není vám cítit z pusy a neničí se vaše zuby. E-cigareta navíc vydrží asi jako dvě krabičky cigaret. Nemusíte tak s sebou tahat objemné balení, malá tyčinka se vejde kamkoli. Není nutné ani nabíjení, nepotřebujete náplně, a jakmile bude energie docházet, blikající dioda vás upozorní. To je skvělé, že? Podívejte se na HQD.cz, kde je velký výběr chutí produktů, které jsou kvalitní, zárukou vám je certifikát o zdravotní nezávadnosti.

About the author

angelo