Novinky Ostatní Tipy & rady Zajímavosti

Šperky s přírodními kameny vás ochrání před stresem a zajistí životní štěstí

Již naši předkové věřili síle přírodních kamenů. Není divu. Na první pohled nádherné kamínky upoutají svou barevností. Každý má jiné vlastnosti a léčivé schopnosti. Někomu se líbí křišťálové šperky, jiný vsadí na krásu růženínu nebo tyrkysu.

Pokud si pořídíte náramek, prsten či náušnice s drahokamy, bude vám to jistě slušet, a do toho si přisvojíte jejich magickou moc. Šperky můžete vybírat podle svého vkusu, léčivých schopností, barevného provedení i znamení zvěrokruhu.

Křišťál je symbol čistoty

Přírodních kamenů je opravdu mnoho, ale k nejpopulárnějším patří křišťál. Jakmile si koupíte křišťálový náramek, zbavíte se negativní energie a nadopujete se tou pozitivní. Optimistický pohled na svět je klíčem k úspěchu a spokojenosti. Křišťál se od pradávna používá při léčbě poranění, na bolest a proti horečkám. Patříte-li do znamení Lva, Kozoroha a Vodnáře, jeho síla by vás měla navést na správnou cestu.

Jaspis je ideální pro Štíry, Váhy a Panny

Podívejte se do internetového obchodu Tiniana, kde lze zakoupit nejen křišťálový náramek, ale další klenoty z akvamarínu, malachitu, karneolu či tygřího oka. Možná se vám zalíbí šperky z jaspisu, který funguje jako prevence proti nemocem a pomáhá při zubních obtížích i alergiích. Rovněž se jedná o drahokam inspirace, sebekontroly a kreativity. Když budete nosit náramek z jaspisu, zvýší se i vaše sebevědomí.

Kouzlu tyrkysu ihned podlehnete

Narodili jste se ve znamení Ryb, Blíženců nebo Střelce? V tom případě si opatřete náramek z tyrkysu, jehož modrá barva vás zklidní, inspiruje a uvolní napětí. Modrá barva kamene značí upřímnost, vyrovnání a odhodlání. Klenoty s tyrkysovými kameny motivují. Jejich nositelé se pyšní dobrými komunikačními schopnostmi a dobře se naučí cizím jazykům!

About the author

angelo