Novinky Ostatní Tipy & rady Zajímavosti

Proč strávit dovolenou v penzionu Florian na jižní Moravě?

Zimní období má své kouzlo, ale jarní a letní dny jsou prostě nezaměnitelné. Pokud chcete využít mrazivé dny smysluplně, rezervujte si ubytování v penzionu Florian v obci Pavlov. Už při výběru letní dovolené se skvěle naladíte, protože pobytu na jihu Moravy se nic nevyrovná.

Komfortní ubytování

Penzion Florian nabízí 21 lůžek s přistýlkami (celkově 5 pokojů a jeden apartmán), tudíž je zachováno soukromí a pohodlí hostů. Nedílnou součástí pokojů jsou lůžka opatřená zdravotními matracemi, televize, WIFI zdarma, ručníky i sprchový gel. K penzionu náleží i stylová restaurace, kde si posedíte u sklenky vínka a dobrého jídla. Více informací o službách najdete na https://www.pensionflorian.cz/.

Víno a slunce na hlavou

Jakmile dáte přednost penzionu Florian, který leží ve vinařské obci Pavlov, otevřou se před vámi neskutečné možnosti trávení volného času i poznání. Jižní Morava patří k nejnavštěvovanějším destinacím Česka. Navštívíte vinné sklepy a romantické vinařské stezky pěšky či na kole a ochutnáte lahodná vína i místní speciality. Po náročném putování oceníte komfortní ubytování na https://www.pensionflorian.cz/.

Památky, kam se podíváš

Obec Pavlov najdete na úpatí nejvyššího vrcholu Pálavy Děvína, právě tam je i zřícena hradu Děvičky, odkud se nabízí dechberoucí výhled na krajinu a Novomlýnské nádrže. Vaše kroky povedou i za poznáním do archeoparku, v oblasti se totiž nachází naleziště dokládající osídlení z dob mamutů. V obci vás uchvátí kostel sv. Barbory, hřbitov s nárožními věžemi a barokní vinné sklepy s lisovnami.

Co dělat ve volném čase?

Když už zdoláte zříceninu hradu Děvičky, vydejte se do přírodní rezervace Děvín-Kotel-Soutěska. Rodiny s malými dětmi ocení koupání a voní rej v aquaparku Aqualand Moravia v Pasohlávkách i plavbu lodí po nádrži. Nároční výletníci ocení blízkost Aqualandu a rakouských lázní Laa.

About the author

angelo