Průběh osobního bankrotu

1) ZAHÁJENÍ SPOLUPRÁCE, NAVÁZÁNÍ KONTAKTU:
Telefonicky na čísle: 608 865 536, pomocí formuláře: "ZDE", e-mailem: fadp@seznam.cz, případně prostřednictvím ICQ: 636729674 či SKYPE: fadpskype

2) BEZPLATNÁ INFORMAČNÍ SCHŮZKA A BEZPLATNÁ FINANČNÍ ANALÝZA:
Poté co nás zkontaktujete, bude domluvena osobní schůzka, popřípadě jiný způsob komunikace. Budou Vám představeny naše služby a zodpovězeny veškeré možné dotazy. Budete požádání o potřebné informace, na základě kterých, bude vyhotovena finanční analýza.

3) PŘEDÁNÍ PODKLADŮ:
V momentě, kdy nashromáždíte všechny požadované dokumenty, tyto podklady od vás převezmeme a na informací, které budou požadované dokumenty obsahovat vyhotovíme finanční analýzu. Poté bude rozhodnuto, jaká služba je pro Vás tím nejlepším řešením a pokud s návrhem budete souhlasit, služba bude vyhotovena.

4) VYPRACOVÁNÍ NÁVRHU NA POVOLENÍ ODDLUŽENÍ:
Pokud daným řešením bude osobní bankrot, připravíme pro Vás insolvenční návrh s návrhem na povolení oddlužení. Insolvenční návrh s návrhem na povolení oddlužení zpracováváme obvykle do 4 dnů od předání podkladů. V naléhavých případech jsme schopni vše urychlit a insolvenční návrh s návrhem na povolení oddlužení jsme schopni vyhotovit do 24 hodin.

5) KONTROLA, NAPODPISOVÁNÍ A PODÁNÍ NA KRAJSKÝ SOUD:
Podklady budou předloženy ke konečnému schválení Vaší osobou, překontrolovány všechny údaje. Proběhne podepisování, ověřování podpisů a zaslání či osobní podání na příslušný krajský soud.

6) PO PODÁNÍ NÁVHRU NA POVOLENÍ ODDLUŽENÍ, SCHVÁLENÍ ODDLUŽENÍ:
I přesto, že by se mohlo zdát, že výše uvedeným krokem naše práce končí, není tomu tak. Do doby povolení oddlužení budete průběžně informování o fázích insolvenčního řízení a budou Vám poskytovány rady vedoucí ke zdárnému povolení oddlužení.

8) CELOŽIVOTNÍ PARTNER:
Naší vizí je být Vaším celoživotním partnerem. Dlouhodobým poradcem v oblasti financí, být Vám nápomocen při rozhodování a poskytovat Vám všechen potřebný servis.

ZÁVĚREM:
Naše společnost garantuje úspěšnost přibližující se 100%. V případě zamítnutí či odmítnutí návrhu na povolení osobního bankrotu zaručujeme navrácení veškerých finančních prostředků, které jste zaplatili za poskytnuté služby.

Zaujal Vás osobní bankrot? Chcete vědět více?

Kontaktujte nás!

Telefonicky na čísle: 608 865 536, pomocí formuláře: "ZDE", e-mailem: fadp@seznam.cz, případně prostřednictvím ICQ: 636729674 či SKYPE: fadpskypeNajdete nás také na

osobní bankrot osobní bankrot osobní bankrot osobní bankrot osobní bankrot

Osobní bankrot pomohl:

Miroslav S., Bystré

osobní bankrot

Chtěl bych Vám poděkovat za dobře odvedenou práci, jejímž důkazem je povolené oddlužení. Dnes se mi žije daleko lépe, finance mám vyřešené, jen stačí platit stanovené splátky a znovu se mohu plně věnovat věcem, které mi přinášejí radost a tou je rodina. Za sebe i za rodinu děkuji.

Osobní bankrot pomohl:

Marcela W., Líně

osobní bankrot

I když jste to se mnou neměli vůbec lehké, trpělivě jste mě vedli ke schválení oddlužení. Moje chyby jste napravovali a motivovali jste mě krůček po krůčku k povolení oddlužení. Hlavně vám chci poděkovat za průběžné podporu a poradenství, které jste mi bezplatně poskytovali až do samotného schválení oddlužení. Děkuji vám a přeji mnoho úspěchů.