Vypočtěte si výši splátek:

Pod textem, který právě čtete se nachází orientační kalkulačka, která je k dispozici všem lidem, kteří si chtějí vypočítat jak vysoké splátky byste platili v případě schválení osobního bankrotu plněním splátkového kalendáře. Orientační kalkulačka Vám také vypočítá celkovou částku, kterou za 5 let splácení zaplatíte a také maximálně možný dluh. Tento výpočet slouží pouze jako orientační nezávazná informace pro dlužníky, kteří zvažují podat návrh na povolení osobního bankrotu.


Orientační kalkulačkaPokud Vám výše uvedená orientační kalkulačka nereaguje, pokračujte ZDE!

Zaujal Vás osobní bankrot? Chcete vědět více?

Kontaktujte nás!

Telefonicky na čísle: 608 865 536, pomocí formuláře: "ZDE", e-mailem: fadp@seznam.cz, případně prostřednictvím ICQ: 636729674 či SKYPE: fadpskypeNajdete nás také na

osobní bankrot osobní bankrot osobní bankrot osobní bankrot osobní bankrot

Osobní bankrot pomohl:

Miroslav S., Bystré

osobní bankrot

Chtěl bych Vám poděkovat za dobře odvedenou práci, jejímž důkazem je povolené oddlužení. Dnes se mi žije daleko lépe, finance mám vyřešené, jen stačí platit stanovené splátky a znovu se mohu plně věnovat věcem, které mi přinášejí radost a tou je rodina. Za sebe i za rodinu děkuji.

Osobní bankrot pomohl:

Marcela W., Líně

osobní bankrot

I když jste to se mnou neměli vůbec lehké, trpělivě jste mě vedli ke schválení oddlužení. Moje chyby jste napravovali a motivovali jste mě krůček po krůčku k povolení oddlužení. Hlavně vám chci poděkovat za průběžné podporu a poradenství, které jste mi bezplatně poskytovali až do samotného schválení oddlužení. Děkuji vám a přeji mnoho úspěchů.